Sejfy na broń jakie wybrać?

Published on 2022-11-29

Sejfy na broń potraktujmy także jako bezpieczny schowek na inne, wartościowe dla nasz przedmioty, połączmy przymus zakupu z wartością dla nas dodaną. Przy okazji takiego zakupu możemy bezpiecznie przechowywać inne przedmioty jak gotówkę, biżuterię, nawet cenne pamiątki.

Decyzja o wyborze może nie być łatwa. By nie komplikować skupmy się na tym, by sejfy na broń spełniały warunki rozporządzenia o przechowywaniu broni i amunicji. Zatem sejf w klasie S1 to minimum zakupowe.

To jaki sejf będzie miał zamek, jakiej będzie wielkości, czy mocowany w ścianie, szafie, czy w podłodze zależy już od Ciebie. Tutaj masz dowolność, zatem na spokojnie przemyśl miejsce mocowania oraz to co ewentualnie będziesz chciał w nim przechowywać. Gdy zbierzesz te informacje zakup produkt najlepszy na jaki Cię stać, tu w końcu chodzi o bezpieczeństwo, a na nim nie wolno oszczędzać.

Sejfy na broń – klasy bezpieczeństwa

Sejfy na broń i klasy bezpieczeństwa to dość istotny wskaźnik, nie tylko ze względu na uwarunkowania posiadania broni. Wskażą nam one także do jakiej maksymalnie kwoty będziemy mogli ubezpieczyć jego zawartość.

Przykładowo sejf o najniżej certyfikowanej klasie bezpieczeństwa S1 pozwoli nam ubezpieczyć jego zawartość do kwoty ok. 77 000 zł, podczas gdy już niewiele droższy sejf klasy S2 pozwoli odzyskać w przypadku włamania aż 155 000 zł. Gdy przechowujesz cenniejsze rzeczy, większą ilość gotówki, być może kilka wartościowych zegarków, czy kolczyków to sejf o klasie 0 da nam gwarancję zwrotu kwoty aż 390 000 zł. Zakładam, że niewiele osób przechowuje tyle gotówki w domu, ale wartościowe przedmioty jak najbardziej już tak.

Sejfy na broń – gdzie kupić?

Sejfy na broń w dzisiejszych czasach kupimy bez problemów sklepie internetowym. Jeśli dokonałeś już wyboru modelu to wystarczy wyszukać najlepszą ofertę pod względem ceny. Zwróć jedynie uwagę, by zakupu dokonać w sklepie, który ma dobre opinie, a to łatwo sprawdzisz np. w Google, czy na stronie sklepu, ponieważ praktycznie każde sklepy biorą udział w programach rankujących ich jakość obsługi.

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"